Корисні та цікаві ресурси

КОРИСНІ ТА ЦІКАВІ РЕСУРСИ

Освітні тренди

Авторський науково-популярний сайт, який висвітлює сучасні тенденції розвитку освіти. Сайт організований на засадах відкритої електронної платформи з метою стимулювання і розгортання фахових дискусій з актуальних питань функціонування освітньої сфери. Інтеграція сайту у популярні соцмедіа забезпечує його доступність для читачів і можливості зворотного зв’язку із фахівцями та експертами.

Атлас нових професій

Альманах перспективних галузей і професій на найближчі 15-20 років з описом та рекомендаціями для профорієнтаційної роботи.

Вчи.юа

Це міжнародна онлайн платформа, де учні початкової школи усієї України вивчають математику в інтерактивній формі

Етнографія

Ресурс, над яким працюють найкращі українські науковці, які є досвідченими фахівцями з етнології, фольклористики та етномузикології. На цьому сайті розміщена численна інформація про регіональні особливості українських традицій та обрядів, про визначних етнографів минулого, фахові коментарі щодо певних етнокультурних процесів в Україні, а також унікальні архівні фото і відеоматеріали.

Музеї України просто неба

Це віртуальний простір, у межах якого можна здійснити 3D-тури визначними музеями України. Ці віртуальні тури також доступні в режимі Street View на Google-картах.

Нова школа

Потрібна докорінна реформа, яка зупинить негативні тенденції, яка перетворить українську школу на важіль соціальної рівності та згуртованності, економічного розвитку і конкурентоспроможності України.

Педагогічні ігри від мультимедійного видавництва «Розумники»

Це захоплюючі навчальні програми для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку з інтерактивними вправами, веселими анімованими персонажами, яскравими сюжетами та звуковим супроводом.

Про рідне

Сайт, на якому міститься величезна кількість пізнавальних відомостей, використання яких дозволить поглибити знання легенд, переказів та казок, характерних для окремих етнічних регіонів України.

Ребуси українською

Сайт, де представлена добірка найрізноманітніших ребусів з відповідями для дітей і дорослих. Ресурс оцінять шанувальники головоломок, логічних ігор та загадок. До того ж, цей сайт надає можливість створювати ребуси онлайн.

Україна: забута історія

Цикл науково-розважальних передач, який у захопливому форматі реконструкції оповідає про видатних діячів та історичні події, що стосуються безпосередньо України. Мета проекту – повернути із небуття найдраматичніші події минулого нашої країни та розповісти досі невідомі факти про славетних українців, які змінили історію світу.

Google Sky

Щоб допомогти Вам досліджувати далекі краї нашого Всесвіту, ми об'єдналися з астрономами в деякими з найбільших обсерваторій у світі, щоб показати Вам новий вид на небо. Використовуючи Google Maps, цей інструмент забезпечує захоплюючий спосіб перегляду і вивчення всесвіту. Ви можете знайти положення планет і сузір'їв на небі і навіть спостерігати за народженням віддалених галактик, як це видно на космічному телескопі Хаббла.​

The Future

Освітній ресурс про новітні технології

WIKISKY

Онлайн-система - це детальна карта зоряного неба.