A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Додатки для проактивного педагога

ДОДАТКИ ДЛЯ ПРОАКТИВНОГО ПЕДАГОГА

еТреники

Перегляд

Онлайн-конструктор навчальних тренажерів. Кожен тренажер отримує на сайті унікальний код і доступний усім бажаючим. Можна поділитися посиланням або вбудувати її в електронний зошит.

Майстер-Тест

Перегляд

Це безкоштовний інтернет сервіс, що дозволяє створювати тести. Ви можете створювати як онлайн тести так і скачати і проходити тест без підключення до інтернету. І для цього Вам не потрібно встановлювати на комп'ютер додаткові програми.

Мapillary

Перегляд

Сервіс, в межах якого можна віртуально мандрувати дорогами будь-якого міста світу або додавати власні світлини. Таким чином можна об'єднати 2 види цієї інтелектуальної гри – за світлинами і веб-квест.

Тhinklink

Перегляд

За допомогою сервісу можна створювати інтерактивні мультимедійні плакати, на які наносяться маркери. Для створення мультимедійного плакату в сервіс завантажується картинка і на неї наносяться маркери, які ведуть на другий сервіс: відео з YouTube, сторінка з Вікіпедії, аудіосервіс SoundCloud.

Тricider

Перегляд

За допомогою цього інструменту можливо: підтримувати / розвивати / проводити дискусію; отримати зворотній зв'язок; провести мозковий штурм; організовувати голосування.

Adventr.Tv

Перегляд

Сервіс для створення відео-квестів. Adventr призначений для створення веб-квестів. Він містить одне головне відео, від якого, в залежності від вибору користувача, може бути кілька сюжетних відгалужень.        

AnswerGarden

Перегляд

Його можна використовувати в класі як навчальний інструмент або як інструмент творчого мозкового штурму. Цей безкоштовний сервіс також дозволяє проводити швидкі опитування в класі та аналізувати відповіді. Інструмент знадобиться для тих питань, на які не можна відповісти просто стверджувально або заперечно. Програма оцінює, які слова найчастіше вживаються у відповідях школярів, і формує їх у теґи. Ви можете вставити створений Вами AnswerGarden на свій веб-сайт або блог, щоб використовувати його як опитування чи гостьову книгу.

ArcGIS Online

Перегляд

Сервіс, що дозволяє на основі великої кількості різноманітних карт створювати візуальні історії.

BlippAr

Перегляд

Конструктор доповненої реальності. Призначення: Створення власної доповненої реальності: накладання відео, зображення, аудіо та 3D на реальне зображення. Працює в парі зі смартфоном (встановлюєтья відповідний додаток). Також дозволяє анімувати об’єкти для створення мульфільмів.

Blogger

Перегляд

Один з найпопулярніших безкоштовних сервісів для створення блогів. Може використовуватися вчителями для дистанційного навчання або учнями для публікації результатів проектів.

Bubble

Перегляд

Зручний онлайн-ресурс, за допомогою якого можна легко та швидко розробляти яскраві інтелект-карти. Ресурс умовно безкоштовний: ви можете вільно створити 3 mind maps 

Cacoo

Перегляд

Онлайн інструмент для малювання, який робить можливим створення різних видів інфографіки, включаючи карти сайту, схеми сторінок, UML і мережеві графіки. Сервіс дозволяє здійснювати спільну роботу в реальному часі.

Canva

Перегляд

Це відносно новий україномовний сервіс, яким вже користуються безліч педагогів по всій країні. З ним можна легко створювати плани уроків, розклади, плакати, колажі, презентації, інфографіку, різноманітні діаграми та багато іншого. Всі функції можна використовувати онлайн та абсолютно безкоштовно. 

ClassFlow

Перегляд

Спільна робота, прямо зараз в «хмарі»

ClassMarker

Перегляд

У ClassMarker можна робити опитування з різними форматами відповідей - крім звичних варіантів, є навіть есе. Для початку роботи викладачеві потрібно створити віртуальний клас і розіслати запрошувальні коди учням. ClassMarker зберігає результати всіх проведених тестів, ведучи статистику успішності. Якщо у викладача є власна веб-сторінка, він може вбудовувати тестові завдання на неї.

ClassroomScreen

Перегляд

Інтерактивна онлайн-дошка. Просте онлайн-середовище для малювання, письма та інших функцій, створене спеціально для інтерактивних дошок. Не вимагається реєстрація.

Creately

Перегляд

Зручний для користувача інструмент, який допомагає створювати професійні діаграми і динамічні схеми. Ви можете вибрати із запропонованого набору типів діаграм, і просто додати свої дані, щоб створити вашу власну діаграму або графік.

Easy Test Maker

Перегляд

Є можливість створювати завдання, в яких потрібно вибирати вірні і помилкові твердження. Тексти можна відформатувати для зручності читання на планшеті або завантажити у форматах .pdf або .doc, щоб провести тестування у більш традиційному форматі. Сервіс вміє перемішувати питання і варіанти відповідей, щоб учням було складніше списувати.

Easy Test Maker

Перегляд

Мобільний додаток для створення тестів. Дозволяє створювати тести різних типів – як з варіантами відповідей, так і такі, що потребують стилої розгорнутої відповіді, передбачають заповнення пропусків, визначення правильної чи хибної відповіді. Сформовані тести можуть бути завантажені у вигляді документа Micrsoft Word або PDF. Можна швидко отримати оцінку, дізнатися, як відповіли тестовані. Передбачений безкоштовний ознайомлювальний період.

EdPuzzle

Перегляд

У цього сервісу є одна цікава особливість: він дозволяє вставити аудіокоментарі або навіть повністю перезаписати звуковий супровід.

GIPHY

Перегляд

Популярний англомовний ресурс, що має не тільки велику базу готових gif-зображень, але і дозволяє створювати їх власноруч у межах сайту.

Go pollock

Перегляд

Це помічник вчителя, що збагачує Ваш урок миттєвою візуалізацією рівня розуміння та прогресу усього класу в живому часі.

H5P

Перегляд

Проект справив велике враження своїми можливостями і багатством інструментарію. Це просто чудовий інструментарій педагога.Проект призначений для створення різноманітного інтерактивного контенту. Для власників сайтів є спеціальний модуль, який можна інтегрувати в систему управління сайтом. Решта користувачів можуть створювати інтерактивний контент на сервісах проекту і потім використовувати на сторінках сайтів або блогів.

         Hohli

Перегляд

Сервіс для створення графіків і діаграм, якими легко користуватися. Дозволяє змінювати зовнішній вигляд інфографіки виходячи з ваших потреб.

HP Reveal Studio

Перегляд

Конструктор доповненої реальності. Накладання відео, зображення, аудіо та 3D на реальне зображення. Працює в парі зі смартфоном (встановлюєтья відповідний додаток). Дозволяє створювати інтерактивні дидактичні матеріали.

Infogr.am

Перегляд

Простий і зручний інструмент для створення інтерактивної інфографіки. Корисний інструмент для створення безкоштовних інтерактивних діаграм. Варто спробувати в справі!

Kahoot

Перегляд

Платформа для проведення вікторин і тестів в ігровій формі. Вчителі можуть створювати власні вікторини або використовувати готові тести від колег по всьому світу. Для гри учням потрібні будуть стільникові телефони, інтерактивна дошка та доступ до інтернету. 

Learniningapps

Перегляд

Сервіс для створення інтерактивних навчальних вікторин, тестів, інтерактивних вправ. Для викладача є можливість створити за шаблоном понад 26 видів вправ.

Life2Film

Перегляд

Сервіс автоматично змонтує музичне відео з усіх “сирих” матеріалів, які ви додасте.

Many Eyes

Перегляд

Дозволяє вам завантажити ваші власні дані або використовувати дані, що зберігаються на сайті, щоб професійно перетворювати інформацію з текстової в візуальну. Найпростіший спосіб використання ваших власних даних для створення онлайн візуалізацій. Пропонує безліч різних опцій для створення фінального продукту, починаючи від карти світу і закінчуючи діаграмою мережі.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень